Referendum ČSR - program rekonstrukce České republiky
PLNÁ PŘÍMÁ DEMOKRACIE - ZÁKONODÁRNÉ REFERENDUM
PREZIDENT - VLÁDA - HEJTMANÉ - STAROSTOVÉ - ZEMSKÝ SYSTÉM
...
20.04.2021 OKRESNÍ KOORDINÁTOŘI 32362
PŘEHLED OKRESŮ
A Referendum ČSR Centrála
B Koordinační centrum 728 279 284 ...
Gabriela Smrčová, Petr Kaizr
Praha - krajský koordinátor: Jitka Žďánská
1 Praha Lenka Pongrácová vaše obce
Simona Peterová, Ivan Trozný, Tana Radová
Středočeský kraj - krajský koordinátor: Jitka Žďánská
2 Mělník Jana Braunová vaše obce
?
3 Praha Východ Robert Bárta vaše obce
Vítek Hejtík
4 Praha Západ Jitka Uhrová vaše obce
?
5 Rakovník Jaromír Meško vaše obce
Jiří Podojil
6 Kladno Pavlína Fořtová vaše obce
?
7 Příbram Nikola Lovašová vaše obce
---
8 Mladá Boleslav J.Žďánská vaše obce
Eva Djanková, Lukáš Kamenický
9 Kolín --- vaše obce
?
10 Benešov --- vaše obce
?
11 Beroun --- vaše obce
?
12 Kutná hora A.Olhoova vaše obce
?
13 Nymburk --- vaše obce
?
Karlovarský kraj - krajský koordinátor: Jíří Máj
14 Karlovy Vary Jiří Máj vaše obce
?
15 Cheb --- vaše obce
?
16 Sokolov --- vaše obce
?
Plzeňský - - krajský koordinátor: ---
17 Domažlice --- vaše obce
?
18 Tachov Petr Tvrdý vaše obce
?
19 Klatovy Lenka Ježková vaše obce
?
20 Plzeň --- vaše obce
?
21 Rokycany --- vaše obce
?
Jihočeský: - krajský koordinátor: Alena Nela Schwarzová
22 Strakonice v.z. Jitka Uhrová vaše obce
?
23 Tábor v.z- --- vaše obce
?
24 České Budějovice --- vaše obce
?
25 Český Krumlov Alena Nela Schwarzová vaše obce
?
26 Jindřichův Hradec Alena Veselá vaše obce
Olšiak
27 Písek --- vaše obce
?
28 Prachatice --- vaše obce
?
Ústecký kraj: - krajský koordinátor: Jiří Kyndl
29 Teplice Václav Slezák vaše obce
Martina Ambrožová
30 Louny --- vaše obce
Lenka Drábková
31 Litoměřice --- vaše obce
?
32 Ústí nad Labem Jiří Kyndl vaše obce
?
33 Most Pamela Jirotková vaše obce
?
34 Děčín --- vaše obce
?
35 Chomutov --- vaše obce
?
Liberecký kraj: - krajský koordinátor: ---
36 Česká Lípa Lenka Ryšánková vaše obce
?
37 Jablonec Melleros Rudas vaše obce
?
38 Liberec --- vaše obce
?
39 Semily Štěpán Sigety vaše obce
?
Pardubický kraj - krajský koordinátor: Alex Oždáni
40 Svitavy Zdenka Teplá vaše obce
?
41 Pardubice Alex Oždáni vaše obce
?
42 Ústí nad Orlicí Marian Lukeš vaše obce
?
43 Chrudim Marian Lukeš vaše obce
Královéhradecký kraj - krajský koordinátor: Martina EM
44 Trutnov Naďa Schejbalová vaše obce
Josef Vondráček
45 Hradec Králové Martina EM vaše obce
?
46 Jičín Karel Nesvadba vaše obce
?
47 Náchod --- vaše obce
?
48 Rychnov nad Kněžnou Dana Daniela vaše obce
?
Vysočina - krajský koordinátor: ---
49 Ždár nad Sázavou Veronika Lauchová vaše obce
?
50 Jihlava Monika Szwachulová vaše obce
?
51 Havlíčkův Brod --- vaše obce
?
52 Pelhřimov --- vaše obce
?
53 Třebíč --- vaše obce
?
Moravskoslezský kraj - krajský koordinátor: Hanka Wilczková
54 Ostrava Hanca Wilczková vaše obce
Láďa Jasek
55 Nový Jičín --- vaše obce
?
56 Karviná Věra Koritáková vaše obce
?
57 Bruntal --- vaše obce
?
58 Opava --- vaše obce
?
59 Frýdek Místek --- vaše obce
?
Jihomoravský kraj - krajský koordinátor: Kacza Kroupová
60 Znojmo O.Malena vaše obce
Markéta Schwicker
61 Brno Katcha Kroupová vaše obce
Libor Velek
62 Vyškov Stáňa Střelcová, vaše obce
---
63 Blansko Hanka Klimešová vaše obce
?
64 Hodonín Hana Vykoukalová vaše obce
?
65 Břeclav --- vaše obce
?
Zlínský kraj - krajský koordinátor: Ilona Gerychová
66 Uherské Hradiště Mariana Velčovská vaše obce
?
67 Zlín Ilona Gerychová vaše obce
Michaela Voráč?
68 Kroměříž --- vaše obce
?
69 Vsetín Anna Ondřejíková vaše obce
?
Olomoucký kraj - krajský koordinátor: Rostislav Gříšek
70 Šumperk Ivona Kubová vaše obce
Marcela Myšková, Dulina Ludmila Rider, Šárka Radičová
71 Jeseník --- vaše obce
?
72 Olomouc --- vaše obce
?
73 Prostějov --- vaše obce
?
74 Přerov Rostislav Gříšek vaše obce
?
C:2020 Referendum ČSR | Všechna práva vyhrazena
admin